В Надвірній відбувся фестиваль «Ти не один»

“Ти не один” – під такою назвою сьогодні, 30 травня, в Надвірнянському районному будинку культури відбувся щорічний фестиваль творчості дітей з особливими потребами. Такий фестиваль, організований відділом освіти Надвірнянської РДА, традиційно проходить в Надвірній напередодні Міжнародного дня захисту дітей і має на  меті сприяти творчому розвитку діток з особливими потребами та привернути увагу громадськості до їх проблем.

 

В рамках фестивалю відбувся святковий концерт, в якому взяли участь учні шкіл Надвірнянського району.  Послухати талановитих хлопців і дівчат зібралось чимало глядачів. Привітати учасників на фестиваль завітали керівники району та міста, зокрема голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, перший заступник голови Надвірнянської  РДА Богдан Зеленчук та міський голова Зіновій Андрійович. На початку концерту начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Степан Северилов зазначив, що завдяки таким заходам діти з особливими потребами та їх батьки дійсно мають змогу відчути підтримку з боку громадськості. І не зважаючи на ті випробування, які випали на їхню долю, діти показують всім свою неймовірну силу духу, демонструють всю свою талановитість, унікальність та багатогранність.

Представники міської та районної влад вручили дітям з особливими потребами сертифікати з грошовими преміями на допомогу в лікуванні.

Подивували своїми талантами і надзвичайно зворушливими виступами Юліана Брайляк, Анастасія Пилка, Віра Бас, Юліана Амброзяк, Андрій Попович, Віра Гресько, Дмитро Попович, Віталій Андріїв, Анна-Марія Мисливчук, Марія Чорна, Вероніка Клим’юк, Ангеліна Яремчук, Олександр Голіней, Віталія Кахній, Марія Білоус,  Сніжана Дідик, Олена Дубіщак, Андрій Петруняк, Максиміліан Ткач та Віра Олєйнікова. Сонячні танцюристки Софія Савчук, Катерина Ногіна, Аліна Гордійчук вразили глядачів танцем «Гуцулка».

Всі учасники фестивалю отримали подарунки та грамоти, а глядачі – неповторні враження.

Share