Надвірнянський коледж НТУ відсвяткував своє 56-річчя

17 травня, в день вишиванки та велике християнське свято Вознесіння Господнього в приміщенні Центру студентської творчості та дозвілля відбулись урочистості з нагоди 56-річчя заснування Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету.

Історія навчального закладу сягає своїм корінням 1962 року, коли розпочав свою діяльність Станіславський індустріальний технікум. Незабаром його було перейменовано на Івано-Франківський автотранспортний технікум. Протягом 70 – 80-х рр. технікум зажив доброї слави та став доволі потужним навчальним закладом як у Івано-Франківській області, так і за її межами. Цьому сприяло, з одного боку поступове розширення інфраструктури навчального закладу, з іншого – поповнення педагогічного колективу молодими кваліфікованими кадрами. Про досягнення свідчили чисельні перемоги на обласних і республіканських олімпіадах, призові місця у спартакіадах і конкурсах художньої самодіяльності тощо. Життя коледжу – це не лише якісний навчальний процес, а ще й цікаве і корисне дозвілля.

 

Директор Надвірнянського коледжу, Заслужений працівник освіти України, Відмінник освіти України, Почесний автотранспортник України, голова ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Івано-Франківської області Ростислав Нагорний привітав присутніх зі святом та висловив щиру подяку викладачам, працівникам та студентам коледжу. Зазначив, що спільна сумлінна і самовіддана праця всього колективу заслуговує щирої поваги і укріплює віру в те, що коледж і надалі процвітатиме.

На урочистості також завітав і міський голова Зіновій Андрійович, який наголосив, що високий професіоналізм та інноваційні підходи викладачів та директора Ростислава Васильовича Нагорного, всіх працівників коледжу, активні і творчі студенти роблять його одним з провідних вищих навчальних закладів не тільки нашого району, а й області, гордістю нашого міста. Не одне покоління висококваліфікованих фахівців випустили стіни цього закладу,  і кожен випускник згадує коледж  із вдячністю і теплом у серці. Міський голова побажав життєвої енергії, творчої наснаги, впевненості у своїх силах, успіхів у професійній діяльності, натхнення, наукових досягнень та підтримки високого авторитету коледжу.

До привітальних слів також приєднались колишній викладач Людмила Тріфанова та  випускник коледжу Василь Іваніщак.

Урочистості продовжились святковим концертом за участі колективів художньої самодіяльності серед студентів закладу.

Share