В Надвірній по-варварськи знищено та викрадено елементи дитячого майданчика

Піклування про здоровий спосіб життя молоді та дозвілля дітей є одним з пріоритетних завдань в роботі Надвірнянської міської ради. Міський голова, депутатський корпус та комунальні служби щороку докладають усіх зусиль для створення максимально сприятливих умов для розвитку дітей та проведення їх вільного часу. Тому за останні роки в мікрорайонах та центральній частині міста встановлено та облаштовано десятки сучасних дитячих майданчиків.

 

Проте, як не прикро, руки негідників, в черговий раз, зробили свою чорну справу. В ніч з 16 на 17 квітня стався безпрецедентний злочин: невідомими особами було по-дикунськи зруйновано,  знищено та викрадено елементи дитячого майданчика, розміщеного біля будинків 8,10 по вул.М.Черемшини в мікрорайоні Руднєва. Даний дитячий майданчик був встановлений 4 роки тому за кошти Надвірнянської міської ради і користувався великим попитом. Щодня тут збиралась велика кількість дітей, які весело і з користю могли провести своє дозвілля.

На даний час поліцією проводиться опитування можливих очевидців злочину та вивчення матеріалів з камер відеоспостереження. Як зазначив міський голова, з боку міської влади буде докладено максимум зусиль для відновлення даного  майданчика  і в подальшому його розширення, встановивши додаткові елементи. Також планується встановити додаткові ліхтарі вуличного освітлення.

 Варто зазначити, що такі прояви аморальності в Надвірній непоодинокі. За останні роки неодноразово було виявлено випадки крадіжок та нищення комунального майна, зокрема каналізаційних люків та решіток,  саджанців дерев, декоративних кущів в зоні відпочинку ім.Н.Яремчука та квітів, розміщених на турнікетах центральної частини міста. Проте даний випадок перейшов всі межі моральності та викликав велике обурення серед мешканців міста.

 

Міський голова закликає та звертається до представників Національної поліції знайти і покарати винних у вчиненні цього варварського злочину та в подальшому не допустити виникнення подібних випадків. Сподіваємось, що кожен надвірнянець не буде байдужим до такого неподобства та допоможе виявити злочинців. Якщо хтось володіє будь-якою інформацією щодо вчинення даного злочину, просимо повідомляти у поліцію або міську раду. Тільки спільними зусиллями ми зможемо не дозволити в майбутньому виникнення таких безчинств та зупинити вандалів і злочинців.

 

Сподіваємось  на Ваше розуміння та підтримку!

Share