За кошти районного та обласного бюджетів для дітей сім’ї Яремчук, які позбавлені батьківського піклування придбали житло

19 грудня 2017 року голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак спільно з головою районної державної адміністрації Олександр Кеніз та начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Марією Сметанюк вручили дітям сім’ї Яремчуків, позбавленим батьківського піклування документи (договір купівлі-продажу, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності) та ключі від житлового будинку.


Сім’я Яремчуків, а це семеро дітей, з яких неповнолітні Назар 15 років, Юрій 13 років та Марійка 12 років, а також повнолітні Ольга 18 років, Дмитро 20 років, Іванна 21 рік, Роман 23 роки опинилися в тяжкій життєвій ситуації. Мати дітей у 2006 року померла. Батько позбавлений батьківських прав. Назар навчається в Івано-Франківському Вищому художньому професійному училищі № 3 (знаходиться на повному держаному забезпеченні), а Юрій і Марія виховуються у дитячому будинку сімейного типу (м. Косів). рідні повнолітні брати та сестри проживають в с. Зелена.

 

Вручаючи дітям ключі від оселі, голова районної ради Іван Гурмак побажав їм дружно в мирі та злагоді господарювати.

«Приємно, саме сьогодні в День Святого Миколая робити такі добрі справи. Хай у Вашій хаті, молоді господарі, витає дух сімейного свята Різдва. Живіть із Господом та Україною в серці, пам’ятайте, що ви потрібні перш за все одне одному. У свою чергу районна рада готова й надалі надавати Вам всіляку підтримку й допомогу. Дякую всім хто долучився до реалізації цієї справи». – наголосив очільник Надвірнянщини.

Цьогоріч для дітей було по справжньому Свято Миколая, як зазначив 13 літній Юрій Яремчук його переповнюють позитивні емоції від думки, що тепер їх сім’я може дружньо проживати у власній оселі.

Для проживання разом рідні брати та сестри не мали власного помешкання. Дану проблему сім’ї Яремчуків вирішили депутати Надвірнянської районної та Івано-Франківської обласної ради і відповідно до районної «Програми підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2016-2020 роки» було виділено кошти з районного та обласного бюджетів на придбання житла.

Житло з господарськими будівлями, спорудами та земельною ділянкою 10 сотих придбано у с. Красна Надвірнянського району та освячено священнослужителем.

Share