Надвірнянський районний центр зайнятості - Ми працюємо для людей!

Надвірнянський районний  центр  зайнятості  - Ми працюємо для людей!Надвірнянським районним центром зайнятості систематично проводяться семінари та тренінги для безробітних, які зареєстровані в службі зайнятості та шукають роботу.

Так, саме з метою  інформованості безробітних осіб, в Надвірнянському центрі зайнятості на обліку 4 і 9 серпня було проведені профінформаційні заходи із залученням соціальних партнерів на тему: «Молодь на ринку праці» та  «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

 Основна мета заходів - обговорення основних проблем працевлаштування молоді їхні переваги та конкурентоспроможність на ринку праці, ознайомлення  їх з трудовими правами, особливостями укладення трудового договору, захистом своїх трудових прав на робочому місці, законодавчими засадами та можливостями легального працевлаштування громадян України за кордоном На дані заходи були запрошені: Володимир Петрішак - директор Надвірнянського центру зайнятості, Марія Сметанюк – начальник служби в справах дітей Надвірнянської РДА, Людмила Туєшин - представник бюро правової допомоги, Роксоляна Сабадаш - головний державний інспектор Управління Держпраці в Івано-Франківській області, Ірина Ткач  – начальник відділу взаємодії з роботодавцями.

У своїх виступах фахівці районних служб акцентували увагу присутніх як стати жертвою торгівлі людьми, як оформити трудовий договір, куди звертатись за допомогою. Адже, отримана інформація допоможе учасникам подбати про свою безпеку, щоб у подальшому житті та працевлаштуванні не стати жертвами торгівлі людьми. Також на даних заходах були розглянуті питання щодо фінансових та соціальних проблем нелегального працевлаштування за кордоном, небезпечних стереотипів, що супроводжують  нелегальне працевлаштування за кордоном та реалії, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном.

Учасники семінару прийшли до висновку, що обізнаність громадян у питаннях захисту своїх прав, законних інтересів при працевлаштуванні допоможе вберегти багатьох людей від необачених та невиважених рішень.

 

Володимир Петрішак — директор

Надвірнянського районного центру зайнятості

Share