Випускний – 2017

24 червня, в Надвірній на майдані Шевченка відбувся загальноміський випускний вечір за участі випускників, директорів, педагогічних колективів, учнів Надвірнянського ліцею, загальноосвітніх шкіл №1, 2, 3, 4, школи-інтернат, духовенства, представників районної та міської влад,  батьків та громадськості.

Зі вступним словом  звернувся міський голова, який офіційно відкрив урочистості. Зіновій Андрійович привітав всіх присутніх з цим урочистим, хвилюючим святом, в якому  переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Роки навчання у школі були сповнені цікавих учнівських турбот, відкриттів, іноді розчарувань, але найбільше — великих сподівань. А тепер попереду – нові вершини та досягнення, а також цікаве і водночас непросте самостійне доросле життя.У стінах Надвірнянських шкіл кожен з випускників отримав безцінний багаж знань і досвід, який обов’язково допоможе вибрати правильну дорогу в житті. Міський голова висловив щирі слова вдячності учителям, директорам шкіл, класним керівникам, першим вчителям, які своєю щоденною сумлінною працею творять майбутнє України, тому що змалку прищеплюють майбутньому нашому поколінню патріотизм, любов до рідного краю, принципи духовності та моральності. Також подякував батькам, які разом зі своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях. Всім випускникам побажав впевнено йти життєвою дорогою, досягати поставленої мети, успіхів та здійснення всіх задумів і бути гідними та справжніми громадянами нашої держави.

 

Урочистості з  нагоди свята розпочались з виконання Державного Гімну України. Випускники поклали корзини з квітами до підніжжя пам’ятника Т.Г.Шевченка, стели Героям Небесної Сотні, символічної могили «Борцям за волю України» та Обеліска cлави. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих за волю і незалежність України. Декан Надвірнянського Деканату УПЦ КП Митрофорний Протоієрей Олег Траско та Декан Надвірнянський УГКЦ отець Андрій Бакота поблагословили всіх випускників.

З привітальним словом до всіх присутніх звернувся  начальник відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації Степан Северилов. Зі своїми настановами і побажаннями виступили класні керівники шкіл. Урочистості святу придавали пісні у виконанні Христини Юрчило, Уляни Угринюк та Антоніни Максим’юк.  На завершення свята всі випускники запустили в небо різнокольорові кульки, як символ прощання з дитинством, надії і сподівань на успішне майбутнє і традиційно закружляли у прощальному шкільному вальсі.

Share