Медичний екіпаж команди «Вітерець» на Надвірнянщині проведе інструктаж з надання першої медичної допомоги

Неоголошена війна на Східній Україні свідчить про те, що нам українцям слід бути готовим до будь-яких критичних ситуацій, і перш за все вміти надавати першу медичну допомогу постраждалому адже, від неї часто залежить не тільки  тривалість та важкість процесу відновлення здоров’я, а можливо навіть і життя людини.

Тому, щоби діяти ефективно в таких ситуаціях, інструктаж по головних принципах ПМД для жителів Надвірнянщини проведуть справжні знавці своєї нелегкої справи, медики, які врятували тисячі життів на передовій московсько-української війни, люди, які заслужено є Народними Героями України - команда швидкого медичного реагування «Вітерець» на чолі зі своїм незламним керівником волонтерського екіпажу, парамедиком Галиною Алмазовою.

 


9 травня о 14.00 год. в міській зоні відпочинку ім.. Назарія Яремчука медики команди швидкого медичного реагування «Вітерець» проведуть інструктаж надання першої медичної допомоги для всіх охочих мешканців Надвірнянщини.

10 травня о 15.30 - на території Надвірнянського військово-спортивного ліцею такий же інструктаж буде проведено для вихованців закладу

Просимо краян долучитися до заходів і опанувати навички надання першої медичної допомоги від справжніх фахівців та очевидців трагічних подій. Отримані знання завжди допоможуть прийти на допомогу постраждалим у перші хвилини.

З діяльністю медичної команди швидкого реагування "Вітерець" можна ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://www.facebook.com/Rescue.breeze/photos/pcb.1841784566048609/1841784092715323/?type=3

 

Захід проводиться

 

За сприяння

голови районної ради                                   Івана Гурмака

 

З ініціативи голови ГО «Надвірнянське

районне об’єднання воїнів АТО»                     Олега Туєшина

За підтримки голови наглядової ради

ВО БФ «Свобода Гідність Перемога»               Михайла Іваночка

 

Share