Вибори на Прикарпатті пройшли без грубих правопорушень

Підрозділи поліції Івано-Франківщини зареєстрували 9 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства, за якими проводиться перевірка. Інформації про кримінальні правопорушення не надходило.
Охорону публічного порядку та безпеки під час проведення виборів депутатів сільських, селищних, міських рад в об’єднаних територіальних громадах і відповідних сільських, селищних, міських голів, у 5-ти районах Івано-Франківської області, забезпечувало 564 правоохоронця, з яких безпосередньо на виборчих дільницях під час виборів несли службу 300 поліцейських.


Зокрема, у Коломийському районі зареєстровано 4 правопорушення, пов’язані з передвиборчою агітацією, Тлумацькому – 3, одне з них - незаконне знищення виборчої документації (бюлетня), у Долинському та Галицькому районах – по одному правопорушенню, пов’язаному з передвиборчою агітацією.
Працівники поліції належним чином реагували на усі повідомлення, щодо виборчого процесу, забезпечили збереження виборчої документації та не допустили порушень громадського порядку. Правоохоронці також вдячні членам громадських формувань за підтримку та допомогу у забезпеченні правопорядку під час виборчого процесу.

Сектор комунікації
Головного управління Національної поліції
       в Івано-Франківській області

Share