В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ПІКЕТУЮТЬ БУДІВЛЮ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 Громадська організація Всеукраїнське об’єднання «Голос» спільно із ГО «Галицька Козацька Січ», Профспілковою організацією Івано – Франківської станції швидкої і невідкладної медичної допомоги вийшли на акцію протесту під стіни будинку облдержадміністрації.

 Кілька десятків членів цих організації пікетують будівлю та вимагають у влади підвищення зарплат, відміни пільг, заборони російських товарів та люстрації, передає Фіртка.

 «Ми хочемо стимулювати владу до проведення реформ та люстрації. Нам хочуть зробити субсидію по газу, але вона нам не потрібна - нам потрібні високі пенсії та зарплати, щоб ми самі могли оплачути всі ці платежі. Чому у нас такі ціни на газ і тепло? Тому, що нашими теплокомуненерго та енергетичними компаніями володіють олігархи, які перепродують нам державні газ, тепло та електроенергію втридорога», - розповів голова ВО "Голос" Ростислав Гудзінський.

 

 Наразі триває засідання тридцять п'ятої сесії обласної ради. Представники мітингуючих організацій вирушили туди доносити свої вимоги.

Share