В Івано-Франківську колишній "самооборонівець" викрав гроші зі скриньки для пожертв на АТО

 22-річний зловмисник відразу знайшов застосування вкраденим грошам. Придбав собі новенький мобільний телефон та відправився у нічні заклади Івано-Франківська.

 З'ясовано, що зловмисник ввечері проник до приміщення, де базується штаб самооборони Івано-Франківська (в приміщенні міської ради) та заховався там. Дочекавшись пізньої години, коли всі розійдуться, він виліз зі схованки та почав господарювати, пише Фіртка з посиланням на прес-службу УМВС в області.

 Зловмисник спокусився на гроші зі скриньки благодійних пожертв від населення, яку встановили для зібрання коштів на потреби бійцям, які знаходяться в зоні антитерористичних дій. Лиходій, шляхом пошкодження верхньої стінки скриньки забрав усі кошти, а відтак спокійнісінько покинув приміщення. Це і не дивно, адже він добре орієнтувався у приміщенні, знав як можна відчинити двері, бо раніше був представником громадського формування самооборони. Зі слів самооборонівців, його вигнали за погану поведінку. Отож тепер, отримавши бажане, зловмисник провів (аж!) цілу ніч у своє задоволення.

 

 Водночас, у ході досудового розслідування встановлено, що спритник раніше до кримінальної відповідальності не притягувався. Нині молодик ніде не навчається і не працює. З його слів, гроші йому були потрібні для проведення дозвілля, тож викрав кошти призначені для бійців АТО. Він говорить, що жаліє про скоєне, що йому соромно і якщо б повернути час назад, то не вчинив би так. Утім, кримінальне правопорушення скоєно, тож за свої дії йому таки доведеться відповісти перед Законом.

 На сьогодні важливо відзначити, представників самооборони «Івано-Франківськ», зокрема, його керівника, котрі не тільки виявили крадіжку, повідомили в міліцію, але й допомогли правоохоронцям у розкритті вчиненого злочину. Інформує "Фіртка".

Share