В Івано-Франківську курсанти відсвяткували вечорниці

 11 грудня, напередодні свята Андрія Первозванного за ініціативи керівництва Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ у Івано-Франківську провели вечорниці.

 До участі в заході залучили близько 30 курсантів, студентів та викладачів закладу. Декорації для дійства курсанти зробили власноруч. Як і в давні часи, молодь у ніч перед святом Андрія зібралася разом - поворижити, посміятися, потанцювати й просто весело провести час, переає  ГК.

 "Ми продовжуємо традиції та звичаї українського народу, - розповідає кандидат історичних наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Тетяна Дем'янчук. - Доносимо їх студентам, ознайомлюємо тих, хто не знає. Всі наші студенти мають вишиванки. Захід спрямований на молодь, щоб вона не забувала українську мову, знала традиції держави, в якій живе та навчається".

 

 Відвідати вечорниці могли всі охочі. Інформацію про захід популяризували в навчальних закладах, щоб якомога більше дітей змогли бути присутніми на події, побачити, як відзначали свята в давні часи, послухати українські пісні і навіть потанцювати з учасниками дійства.

Share