До Нового року в Івано-Франківську обіцяють облаштувати ковзанки та святкові зони

Комунальники розпочинають підготовку Івано-Франківська до новорічно-різдвяних свят. Обіцяють високу ялинку, святкову ілюмінацію, ковзанки і облаштування зон для фотографування з тематичними композиціями.

 Як повідомив директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак, головну ялинку міста на Вічевому майдані планують встановити до 10 грудня. Її висота буде понад 20 метрів, передає  ЗК.

 Церемонія офіційного відкриття і запалення вогнів новорічної красуні відбудеться на свято Миколая, 19 грудня. Поблизу ялинки встановлять фігури казкових героїв, а також вперше планують облаштувати так звані фотозони з тематичними композиціями, де зможуть фотографуватися всі охочі мешканці та гості нашого міста.

 Традиційно також прикрасять живі ялинки на Вічевому майдані, площі Ринок, перед колишнім будинком побуту на роздоріжжі вулиць Незалежності та Січових стрільців і перед адмінбудинком на вул. Грушевського.

 

 Буде новорічна ялинка і у парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка. Святкове дійство для молоді силами молодіжних організацій планують провести і на відреконструйованому острові кохання, що на центральному міському озері.

 Всі центральні вулиці прикрасить ілюмінація. У святкові вогники одягнуть кулясті клени на пішохідній частині вулиці Незалежності та стовбури дерев у сквері позаду медуніверситету.

 Як тільки сприятиме погода і на дворі встановиться стійка мінусова температура, залиють ковзанки на площі Ринок і на стадіоні «Гірка».

 «Практично більше нічого нового і особливого цього року ми робити не будемо, бо зараз не той час, – каже М.Смушак. – Плануємо змінити кольорову гаму ілюмінації центральної міської ялинки і облаштувати фотозони біля неї, де б люди могли фотографуватися на свої фотоапарати. Максимум робіт з підготовки міста до новорічно-різдвяних свят виконуватимуть своїми силами наші комунальні підприємства».

Share