ЧОТИРИ ЖУРНАЛІСТСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ВИЙШЛИ З РОБОЧОЇ ГРУПИ ЯНУКОВИЧА ЩОДО ЗАХИСТУ СВОБОДИ СЛОВА

Національний союз журналістів України, ГО "Телекритика", Інститут масової інформації та Українська асоціація видавців періодичної преси написали заяви про вихід зі складу Міжвідомчої робочої групи при президенті України Вікторі Януковичі з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів. Про це йдеться у спільній заяві організацій.

 

"Ми висловлюємо глибоке обурення численними фактами насильства проти журналістів, молоді, студентства та інших учасників мирних акцій протесту з боку правоохоронних органів. Ми вважаємо неприйнятним для себе вести діалог з людьми, які допустили кровопролиття мирних протестувальників, журналістів, і при цьому не подають у відставку", - йдеться в заяві, яку цитує Ліга.net.

Журналісти заявили, що відновлять діалог з владою тільки тоді, коли буде покарано винних у злочинах проти працівників ЗМІ.

Нагадаємо, 21 листопада Кабмін офіційно призупинив процес євроінтеграції України. 24 листопада у Києві масовий протест проти зриву асоціацію з ЄС зібрав понад 100 тис. осіб. Вранці 30 листопада "Беркут" розігнав Євромайдан у Києві.

1 грудня на знак протесту проти дій силовиків та політики влади на вулиці Києва вийшли близько 500 тис. протестувальників. На Банковій біля Адміністрації президента силовики, скориставшись провокаціями, жорстоко побили громадян і журналістів. В результаті нападу бійців Беркута постраждали мирні учасники Євромайдану і близько 40 журналістів.

Share