У Калуші відбувся мітинг вчителів

3 грудня біля Калуської  райдержадміністрації відбулася протестна акція освітян  Калуського району. Вчителі сільських шкіл і навчально-виховних комплексів висловили недовіру діючій владі.Перед освітянами виступив голова  Калуської райдержадміністрації Василь Петрів. Василь Петрів наголосив, що місцевою владою ніколи не давались накази, які б обмежували волевиявлення громаді Калуського району; не зверталася  Калуської районна влада і до  керівників навчальних закладів з приводу заборони участі  студентства  та  молоді  у  мирних вічах  та демонстраціях; не було вказівок і щодо заборони участі у мирних акціях працівників бюджетних установ, не вчинялись перепони для поїздок наших громадян до Києва. З цього приводу голова  Калуської  райдержадміністрації закликав  освітян  Калущини не піддаватися провокаціям, зберігати спокій і толерантність до політичних поглядів. За його словами, тільки чітке дотримання законодавства України, Конституції України дасть змогу в мирний спосіб вирішити політичну кризу, яка має місце сьогодні в нашій країні.

 

Начальник відділу освіти  Калуської РДА Наталія Савчук зауважила, що вчителі мають можливість висловлювати свої погляди та брати участь у демонстраціях у Києві чи в Калуші біля пам’ятника Героєві України Роману Шухевичу. Проте основним завданням для кожного вчителя є навчання і виховання учнів.

На цьому мітингу було прийнято звернення до Президента України щодо відставки Уряду та підписання Угоди про асоціацію з ЄС у найкоротший термін.

Share