У Надвірнянському районі казначейство вирішило влаштувати немовлятам "голод 33-го" (Лист дописувачки)

У багатьох містах України , вийнятком з якого не стало місто Надвірна Івано-Франківської області, Державне казначейство затримує виплату соціальних допомог, а саме обов'язкових виплат по догляду за дитиною до трьох років, а також соціальні виплати матерям-одиначкам і незахищеним верствам населення.
Останнім часом подібні затримки стали нормою, але сьогодні ситуація критична, більшість людей залежні від цих виплат, а для багатьох матерів-одиначок це єдине джерело для існування.Фактично невиплапо коштів на дітей ставить під загрозу життя малюків, а почніше перспективу їх голодної смерті.

 Також затримують декретні виплати. Найбільше скаржаться на це мешканки Івано-Франківщини, однак боротися за свої права їм найчастіше ніколи або не під силу. Замкнуте коло , але невже уряд Азарова надіється, що його невміння управляти економікою зійде з рук, а покарання за голодну смерть немовлят наступить за сенарієм 1933 року коли криваві кати давно гниють у землі. За достовірною інформацією гроші поступили на казначейські рахунки, але казначейство не пропускає кошти.

Share