Накормив бродячу тваринку у Надвірні – заплати штраф 1700 грн. (Фоторепортаж)

Закон для всіх один – це істинна про яку всі знають, але чи на практиці всі чиновники її застосовують? Власне журналістське розслідування провів  іформаційний  портал West-info.if.ua в місті Надвірна, відреагувавши таким чином на звернення мешканця міста щодо свавілля зі сторони чиновника Надвірнянського виконавчого комітету, спеціаліста з питань благоустрою міста Рибчинського В.А.. Чиновник користуючись наданими йому повноваженнями умудрився застосувати їх вибірково, а може за методикою «пальцем в небо» .

 

Так вище згаданий чиновник склав на громадянина Шуфлина Б.А. припис у якому посилаючись на «Правила благоустрою і утримання території міст та інших населених пунктів Івано-Франківської області» та ст..152 «Кодексу України про адміністративні правопорушення» зобов’язав п. Шуфлина Б.А. прибрати собачі будки з газону по вулиці Федьковича та провести газон у попередній стан, який раніше собою представляв зарослі кропиви, будяка звичаного, кульбаби та зарослів з кущів у яких бродячі собаки облаштували собі нори. Аналог такого газону з благоустроєм можна спостерігати і сьогодні на відстані 30-метрів. Абсурд ситуації полягає в тому, що чиновник не бачить автомобілів, які паркуються на зелених газонах, також не помічає купи будівельних матеріалів які надвірнянські газди складують на тротуарах та дорогах міста, не помічає гаражі які встановлені без жодних дозволів. Мимо волі приходить на думку фраза нового губернатора Прикарпаття В.Чуднова: "Я переконаний, що підлий цинічний чиновник наробить більше біди, ніж непрофесійний".

Очевидно підхід до всіх повинен бути однаковим, а не вибірковим. Також варто взяти до уваги міжнародну практику щодо осіб які опікуються бездомними тваринами , їм допомагають і не накладають штрафи по 1700 гривень. У цій ситуації потрібен діалог влади і суспільства, а не рубати з плеча. Невже у Надвірні все так бездоганно з благоустроєм, що світ клином на собачих будках зійшовся і невже чиновник думає, що забравше собачі бутки проблема буде вирішена, адже кормити бездомних собачок людям ніхто не заборонить.

Ніколь Вайт,
West-info.if.ua

Share