Мешканці Яремче розпочали збір підписів, щоб відновити мобільний зв'язок

На Прикарпатті, у місті Яремче, створили ініціативну групу, яка збирає підписи під вимогою до міської ради, аби та переглянула своє рішення про розірвання договорів, відповідно до яких були встановленні базові станції мобільних операторів.

 

Про це 31 жовтня, повідомив власкор IA ZIK.

 У коментарі IA ZIK координатор ініціативної групи «Яремче-2025» Віктор Загреба розповів, що більшість мешканців  розуміють, що це абсурд. «Вже йде збір підписів і листів від громадських організацій до міської ради», – каже Загреба.

 За його словами, вишки мобільних операторів на тому місці нікому не шкодили, адже є всі документи, наукові висновки та санітарні заміри. Останню інспекцію проводили цієї весни, і ніяких проблем не було виявлено.

 Нагадаємо, що на Центральній міській лікарні у Яремче розміщено дві базові станції мобільного зв'язку компаній "МТС" та "Київстар". У вересні сесія міської ради на вимогу жителів центральної частини міста прийняла рішення про необхідність демонтажу даних станцій і перенесення їх у інше місце. Вчора Яремче залишисло без зв'язку.

Share