Біда не вчить

Керівництво КП «Івано-Франківськводоекотехпром» так і не зробило належних висновків після того, як три тижні тому біля Народного дому «Просвіта» школярка ледь не впала у комунікаційний колодязь. Черговою жертвою відкритих люків став чоловік, який минулого тижня на вулиці Юності втрапив у дощоприймальний колодязь, що не був накритий решіткою.


Як інформує газета "Західний кур’єр" після першого прикрого випадку керуючий справами міськвиконкому Андрій Лис зажадав від комунальників створити спеціальну службу, яка б систематично перевіряла стан люкового господарства. Тоді гендиректор «Водоекотехпрому» Роман Шестопалов запевнив, що раз у два тижні люки на закріплених територіях методом обходу перевіряють начальники відповідних районів. Наразі, як поінформувала керівник служби оперативного реагування міськвиконкому Тетяна Клочко, відомі десять адрес, де комунікаційні колодязі досі не накриті люками.

Втім, з впевненістю можна припустити, що відкритих люків, які чекають своїх чергових «жертв», є набагато більше. Просто жодна міська служба цього ще не знає і довідається про це лише тоді, коли у них хтось знову впаде.

http://firtka.if.ua

Share