На Прикарпатті в день народження Бандери дітям розкажуть про УПА

Івано-Франківська обласна рада створила організаційний комітет у складі восьми осіб з підготовки та святкування в області 102-ї річниці з дня народження лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери. Цей комітет очолив перший заступник голови облради Василь Гладій.

Про це йдеться у розпорядженні голови Івано-Франківської облради Олександра Сича від 22 грудня 2010 року, - повідомляє прес-служба обласної ради.

Згідно з розпорядженням, Калушській районній раді та райдержадміністрації, а також Івано-Франківському міськвиконкому рекомендовано організувати 1 січня 2011 року проведення віче біля меморіального комплексу С. Бандери в селі Старий Угринів і в Івано-Франківську біля пам'ятника С. Бандері на Європейській площі.

Районним радам, райдержадміністраціям та виконкомам міст обласного значення облрада рекомендовано забезпечити участь мешканців відповідних районів та міст у віче, яке відбудеться 1 січня 2011 року в селі Старий Угринів Калуського району, і провести тематичні заходи, урочисті збори, покладання квітів до пам'ятників С. Бандері, могил і пам'ятників борців за волю України за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, політичних партій і громадських організацій, учнів та студентів.

Автопідприємству облради забезпечить 1 січня 2011 року транспорт для перевезення жителів Івано-Франківська до меморіального комплексу С. Бандери в селі Старий Угринів Калуського району.

Управлінню освіти і науки облдержадміністрації облрада рекомендує забезпечити проведення в навчальних закладах області історичних уроків, конкурсів учнівських творів, зустрічей з воїнами Української повстанської армії, вечорів пам'яті борців за волю України.

Як відомо, С. Бандера народився 1 січня 1909 року в селі Старий Угринів Калуського району Івано-Франківської області. Тут споруджено меморіальний комплекс С. Бандери.

1 січня 2009 в Івано-Франківську з нагоди сторіччя з дня народження лідера ОУН відкрили меморіальний комплекс на Європейській площі.

Share