Школа журналістських розслідувань розпочинає свою роботу

Наприкінці цього тижня, 24 грудня, в рамках проекту «Сприяння розвитку журналістських розслідувань у місцевій пресі», який реалізовує Громадянська мережа ОПОРА за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», розпочнеться Школа журналістських розслідувань, у якій проводитимуться теоретичні заняття з десятьма представниками ЗМІ та п’ятьма представниками громадських організацій.


Заняття Школи журналістських розслідувань відбуватимуться у садибі «Княжий град», що у с. Княждворі Коломийського району (Івано-Франківська обл.), впродовж трьох днів, тобто до 26 грудня включно. Учасники з різних куточків України прослухають курс лекцій на найрізноманітніші теми, пов’язані з цим складним газетним жанром: базові принципи і композиційні прийоми творення матеріалів, пошук теми, робота з джерелами інформації, правове забезпечення журналістських розслідувань, шляхи досягнення майстерності у написанні розслідувань. До читання лекцій залучено таких відомих у журналістському середовищі авторів, як генеральний продюсер львівського телеканалу ZIK Дмитро Добродомов, директор–редактор Агенції журналістських розслідувань газети «Інформатор» Павло Івашкевич, автор програми журналістських розслідувань «Хто тут живе?» Катерина Рибій та ін.

Як повідомили у прес-службі ГМ "Опора" по завершенню учасники Школи приступлять до практичного втілення здобутих знань у редакціях газет чи на студіях телебачення.

Share