Ковзанка за 7 мільйонів гривень або Ігри вартістю в життя

 

Івано-Франківські діти перетворили пам’ятник Степану Бандері на ковзанку. Ця проблема залишилась ще з минулого року, але вже є перша дитяча жертва: п’ятикласник в результаті травми провів 12 годин в комі. 

 

Як минулого року, так і цього діти з навколишніх дворів практично цілодобово проводять час біля пам’ятника провіднику ОУН Степану Бандері, що на Європейській площі (ріг вулиць Коновальця і Бандери - ред.). І це не через любов і шану до особи націоналіста, а через гладенький мармуровий постамент.

Під час карантину і вихідних школярі бігають з відрами та поливають водою похилий постамент пам’ятника. Через кілька годин діти отримують люксову ковзанку. Хоч і працівники ЖЕО час від часу посипають лід піском, дітей це ніколи не зупиняє.

Прикрий випадок стався в четвер, 16 грудня: учень п’ятого класу ЗОШ №12 через дитячі пустощі не справився з рівновагою та на повній швидкості вдарився головою об цегляний стовб (останнє фото – ред.). Внаслідок удару, дитина знепритомніла. Дорослі, які перебували поряд, віднесли непритомну дитину до травмпункту.

Близько 12 годин п’ятикласник пролежав у комі, 2 дні перебував в реанімації. Медики виявили гематому в черепній коробці дитини. Наразі, стан травмованого хлопця покращився, лікарі відзначають позитивну тенденцію.

Нагадаємо, що на будівництво пам’ятника Степану Бандері та меморіального комплексу витрачено 7 мільйонів гривень.

Впевнений, що школярі ламатимуть дальше ноги, руки і голови, поки міська влада не забезпечить дітям комфортні та, що найголовніше, безпечні умови зимового відпочинку.

http://firtka.if.ua/

Share