Молодь контролюватиме владу за дотриманням обіцянок

 

Сьогодні заявив про своє життя в Івано-Франківську регіональний комітет всеукраїнської громадської кампанії «Молодіжна варта». В ініціативу увійшло 5 всеукраїнськох молодіжних громадських організацій, які діють на теренах області.

Молоді люди вирішили контролювати владу, як центральну, так і місцевого рівня, за дотриманням обіцянок. Заступник голови всеукраїнської «Молодіжної варти» Євгенія Малих розповіла, що молодь уже протягом тривалого часу моніторить хід виконання передвиборчих обіцянок політичних партій, які пройшли до Парламенту і моніторить виконання обіцяного Президентом Віктором Януковичем. Люди надсилають в разі потреби відповідні звернення, листи, раз на 3 місяці друкують звіт та організовують мирні акції протесту.

Ідентична організація регіонального рівня створюється на Прикарпатті. Молоді люди слідкуватимуть за депутатами міських та обласних рад, з метою вплинути на виконання обіцяного.

Правда, «Молодіжна варта» акцентує свою увагу виключно на молодіжній політиці і молодіжних питаннях. Проте, за словами Євгенії Малих, у молоді є понад 50 гострих проблем, які не вирішуються.

Щодо регіонального рівня, то молоді люди розуміють, що їхня поява буде сюрпризом для чиновників, а листи з вказівками на помилки будуть неприємними. Але молодь до цього готова.

http://firtka.if.ua/

Share