У наступному році влада візьметься за автомагістралі Прикарпаття

Планують завершити роботи з будівництва капітального ремонту автомобільних доріг в обхід Болехова, Рогатина та селища Заболотів. Також будівництво автотранспортної магістралі в обхід обласного центру через р. Бистриця Солотвинська.


Щороку збільшується навантаження на транспортну мережу області. Рух вантажного та легкового транспорту, особливо транзитного, враховуючи специфіку вулично-дорожньої мережі, ускладнює ситуацію в місті. Угоду, яку підписала Івано-Франківська обласна рада з Кабміном передбачає вирішення проблеми руху транзитних потоків, максимального скорочення, шляхом будівництва об’їзних автомобільних доріг та моста річку Бистриця Солотвинська. Єдиний у цьому напрямку міст пошкоджений під час повені два роки тому. У разі його подальшої руйнації всі транспортні потоки з обласного центру Прикарпаття у напрямку Калуша будуть заблоковані (проїзд на Долину, Галич, Бурштин, Рогатин. Проведений тендер на втілення на розроблення проектно-кошторисної документації, використано 405 тис. гривень. Загалом передбачено 200 млн. гривень.

Фінансуватиметься ця частина угоди з державного бюджету.
Івано-Франківська обласна рада забезпечить відведення земельних ділянок для будівництва автомобільних відходів. Також потрібно буде знести три існуючі господарські будівлі і господарські споруди у селищі Угринів. Їх власникам нададуть компенсації чи рівноцінне житло.

 

http://firtka.if.ua/

Share