На Західній Україні розбили ще один пам'ятник Бандері

У Львівській області знову розбили пам’ятник Бандері. ФОТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Невідомі у ніч з 6на 7 квітня пошкодили пам'ятник лідеру Організації українських націоналістів (ОУН) Степану Бандері.

Про це повідомляє сайт ВО «Свобода».«У селі Великосілки (Львівська область) вандали зруйнували пам'ятник провідникові ОУН Степану Бандері. Розбитий сам бюст», — йдеться в повідомленні. Як відзначає сайт, націоналісти, які виявили пошкодження, викликали на місце події наряд міліції. Прибулі правоохоронці припустили, що бюст Бандері з постаменту стягнули за допомогою ланцюга, прив'язаного до автомобіля. Про порушення адміністративного або кримінальної справи за фактом пошкодження меморіалу нічого не повідомляється. "Пам'ятник встановлено навпроти школи, в якій зараз працює виборча дільниця на проміжних виборах до Львівської обласної ради. Близько 7.00 представники дільничної комісії прийшли на дільницю, де мало відбутися засідання ДВК, і побачили розбитий пам'ятник. Одразу викликали міліцію. Схоже на те, що зловмисники стягнули погруддя з постаменту линвою за допомогою автомобіля", — зазначили у прес-службі львівської "Свободи", пишуть Вікна.

 

Як повідомлялося, в ніч на 6 березня у селі Воля-Задеревацька в Стрийському районі було пошкоджено меморіальну таблицю та пам'ятник Бандері, а в ніч на 7 березня — барельєф Романові Шухевичу в Білогорщі біля Львова.

Рівно місяць тому аналогічні випадки сталися і на Прикарпатті та Рівненщині: були пошкоджені пам'ятники та меморіальна таблиця Степану Бандера та Генерал-хорунжому УПА Роману Шухевичу.

Share