Преса про Папу Бенедикта, борги ЄРЦ, помічників депутатів та горобців в супермаркетах

Огляд івано-франківської преси за тиждень з 8 лютого по 14 лютого 2013 року.

Галицький Кореспондент

"Табачник викинув зі ЗНО ще й "шістдесятників" - навіть досі живих. Такі заголовки в січні розігріли Інтернет. Як змінили тестові завдання з історії України - читайте у ТОП-темі номеру на сторінці 5.

 

Папа Римський Бенедикт XVI зрікається престолу через погане здоров'я. Подробиці на 3 шпальті "ГК".

Івано-Франківські чиновники вже давно охрестили стадіон "Рух" "чемоданом без ручки", який нести шкода і викинути жаль. Наразі стадіон "сидить" без тепла та води через борги. Як до такого доґаздувалися? Читайте на 6 сторінці.

Кожен супермаркет має "свою фішку". Фішка івано-франківських - це горобці на прилавках. Не вірите - розслідування журналістів "ГК" на 7 сторінці.

Директор КП ЄРЦ підтвердив інформацію про заборгованість підприємства перед підрядниками. Звідки взялися борги у ззовні ніби "процвітаючого" підприємства - 18 сторінка.

Про спортивний тиждень у прикарпатських команд та спортсменів - як завжди на 22 шпальті тижневика.

Репортер

У телевізійному галасі України з'явилися водночас одразу кілька сюжетів про безсовісних шахраїв із благодійних фондів. А як із цим на Прикарпатті, невже справді все аж так страшно? Репортер перевірив. Благодійники, звітуйтеся! — у топ-темі-номера.

Роман Сухарник — звичайний пенсіонер, має сорок п'ять років стажу. А недавно дізнався, що заборгував пенсійному фонду шістнадцять тисяч. Як це — розбиралися журналісти.

Мешканці дев'ятиповерхівки виявили, що якийсь чоловік привласнив їхнє горище та хоче будувати десятий поверх на чотири квартири. Читайте в газеті — Папери зривають дах.

Найновіші плашнети, ексклюзивний одяг, раритетні прикраси — чого тільки не пропонує купити інтернет. Одні кажуть — багато ризиків, інші запевняють — переваги очевидні. Секрети інтернет-шопінгу читайте в Репортері.

Західний Кур'єр

Українські парламентарі завжди на видноті - їхні обличчя не сходять з екранів вітчизняних телевізорів, а голоси завзято лунають з радіоприймачів. Але своїми впевненими промовами кожен обранець завдячує групі людей...зовсім не публічних. Хто вони, помічники народних депутів намагалися з'ясувати журналісти "ЗК". Репортаж у ТОП-темі номера на 14 сторінці.

На Прикарпатті мають намір скоротити кілька шкіл, лікарень та ФАПів і називають це розумним словом - ОПТИМІЗАЦІЯ. Губернатор переконаний, що оптимізація бюджетних установ на Прикарпатті - це для людини, а не проти неї. Думки голови ОДА читайте на 3 сторінці.

Кожен хоча б раз телефонував на "гарячу лінію" тієї чи іншої держустанови. "ЗК" провів власний експеримент, як же працюють ці "...лінії". Деталі - 4 сторінка.

У Франківську побільшає дитсадків - обіцяють чиновники. Де і коли - 14 сторінка.

http://firtka.if.ua

Share