Прокурор лобіює інтереси підприємців?

 

Прокурор лобіює інтереси підприємців?

 

 

 

 

Івано-Франківська міська ВО "Свобода" вважає, що протест прокурора щодо заборони продажу алкоголю у роздрібній торгівлі є нічим іншим, як "лобістське рішення" невеликої частини підприємців. А позов прокурора міста Івано-Франківська на міську раду "Свободу" не лякає.

На вчорашній доповіді перед депутатами міськради, прокурор Івано-Франківська Володимир Янко наголосив народним обранцям, що в разі відхилення його протесту щодо "алкогольного" рішення, він буде зобов'язаний звертатися до суду. Янко ссилався на процедурні недоліки рішення, які заважають йому бути легітимним.

Керівник фракції "Свобода" в міській раді Роман Онуфріїв розповів, що протест прокурора депутати відхилили, бо він лобіює інтреси кількох осіб. Але ті недоліки, на яких наголосив прокурор і окремі депутати на сесійному засіданні, буде опрацьовувати постійна комісія з питань промисловості, підприємництва, стратегічного розвитку міста, інвестицій та туризму.

Онуфріїв передбачає, що ці поправки будуть внесені протягом кількох тижнів і причина можливого позову прокурора відпаде. В разі чого, "свободівці" сподіваються на юридичний відділ міськвиконкому.

http://firtka.if.ua/

Share