Олександр Шевченко про стадіон "Рух"

Директор комплексу "Буковель" Олександр Шевченко розповів про своє бачення в інвестування центрального стадіону в місті Івано-Франківську.

 

Зокрема він сказав таке: "Я десятки разів говорив усім мас-медіа просту причину, чому ми не розвиваємо стадіон? Бо нам де-факто не передали землю, де-юре ніби передали, на бланку мер підписав акт передачі землі, але обласне управління земельних ресурсів не видавало нам державні акти на новостворену структуру. Ми мали 61 відсоток, а 39 % міська рада залишала за собою – ми не були монопольним власником. І тільки тоді ми мали інвестувати реконструкцію стадіону. Але перепрошую, якщо нам на нову фірму не видають акт і пишуть офіційний лист з міськради, що не видамо, бо буцімто є порушення, а область міській раді пише, що в 1994 році земля під стадіон була виділена з величезними порушеннями. І міська рада «никає» цей лист по шухлядам. Ну скажіть, хіба ми ідіоти – інвестувати в те, що нам не належить? Бо й досі того державного акту немає", пише Острів Галичина.

Нагадаємо, більше ніж рік тому міська рада підписала договір із ТзОВ «Скорзонерою» про утворення спільного підприємства. Інвестор мав внести 160 млн. грн., а місто – землю (8 га), недобудований стадіон «Рух» та інше майно. За гроші, які мав внести інвестор мали добудувати стадіон та утримувати футбольний клуб «Прикарпаття» п'ять наступних років. Так, «Скорзонера» отримала 61% у новоствореному підприємстві, а міська влада – 39%.

За цей час Івано-Франківська міська влада внесла стадіон у власність нового підприємства, а от із землею забарилася. Чекали, коли інвестор почне вносити кошти. Проте так і не дочекалися. Обіцяні кошти інвестор на рахунки не вніс.

http://firtka.if.ua

Share