Відбулася презентація журналу ”СЛОВО”

B Івано-Франківську відбулася презентація християнського журналу “Слово”, у якій взяло участь понад сто осіб. Серед передплатників журналу було розіграно призи. Головний приз — сертифікат на безкоштовну паломницьку поїздку до Риму виграла передплатниця з Івано-Франківська Мар’яна Чернецька. Організатори акції — видавництво “Апостол” та Паломницький центр Матері Божої Неустанної Помочі.

 

Отець Роман Терлецький, церковний опікун і богословський редактор журналу, представляючи видання, сказав: “Наш журнал хоче подати сучасній людині вічні християнські істини у доступний і зрозумілий для неї спосіб, показати актуальність Євангелія та Христової науки, відкрити дар Церкви”.

“Заклик блаженного Івана-Павла ІІ до “нової євангелізації” вимагає, щоб ми, католики-миряни, не тільки знали про віру, але були також готові пояснити її розумно, захистити її з любов’ю і ділитися нею ефективно. Наш девіз — “Говоримо про все, але по-християнськи”. Адже Євангеліє через Церкву торкається всіх сфер життя людини і дає відповіді на всі запитання”, — розповіла головний редактор журналу Уляна Андрусів.

Сертифікат переможця розіграшу подорожі вручив представник Паломницького центру Матері Божої Неустанної Помочі — Василь Возняк. Він зазначив: “Нам дуже подобається журнал і наповненням, і дизайном, і підбором тем. Мені молодій людині, дуже приємно тримати в руках такий журнал, і особливо тішить те, що це журнал християнський. Він вартує, щоб його побачили далеко за межами Івано-Франківська чи Києва. Я сам з нетерпінням чекаю нового номера”.

Також передплатники отримали подарунки від видавництва “Апостол”, які вручив директор видавництва Іван Осадчук.

Нагадуємо, всеукраїнський християнський журнал “Слово” виходить у видавництві “Апостол”. Ідею створення журналу “Слово” у 2011 році Бог поклав на серце Архієпископу та Митрополиту Івано-Франківському УГКЦ Кир Володимирові Війтишину та о. Романові Терлецькому, який отримав благословення Преосвященнішого Владики на втілення ідеї в життя. Поступово часопис став розповсюджуватися по всій Україні і виникла потреба розширити його. З 2012 р. часопис почав виходити раз у два місяці, з більшою кількістю сторінок і рубрик. На 2013 рік відкрита передплата на нього.

Мета журналу — пропагувати євангельські цінності, розповідати про історію Української Греко-Католицької Церкви та людей віри, які її творили, нести читачам Добру Новину, представляючи погляд Церкви на складні проблеми сьогодення свіжим сучасним стилем, у повноколірній графіці та інноваційному форматі.

apostol.if.ua

 

Share