П’ятеро студентів мало не залишились ночувати на засніженій Говерлі

Студенти із Тернополя заблукали, коли сходили вниз з Говерли. Хлопці звернули зі маршруту, бо одного із них ненароком покотився в урвище ранець.


За якийсь час група туристів найшла загублені речі, а дорогу назад вже не було видно, її замело снігом. Довкола ліс без жодних орієнтирів. З великими труднощами туристам вдалося розпалити багаття. На щастя, на тій ділянці Карпат мобільне покриття функціонувало, тож горе-мандрівники, зателефонували в міліцію, а правоохоронці в свою чергу звернулися за допомогою до гірських рятувальників.

На пошуки заблукалих студентів вирушило семеро працівників Ворохтянського гірського пошуково-рятувального пункту. Шлях до них зайняв чимало часу: заважав густий туман. Крім того, в районі, де, перебувала група, жодних прокладених маршрутів не було: рятувальникам МНС довелося прокладати стежку самостійно. Заблукалих туристів знайшли близько 19:40 год., коли вже вечоріло. Їх доставили до бази «Заросляк».

Головне управління МНС в області звертається до туристів, щоб уникнути непередбачуваних наслідків, не вирушайте в мандрівку за несприятливих погодних умов.

http://firtka.if.ua/

 

Share