Алкоголіки не дають заснути Анушкевичусу

Вчора на сесії міської ради Івано-Франківська, міський голова обласного центру Віктор Анушкевичус заявив, що йому заважають спати алкоголіки, які споживають алкоголь на лавочках в нього  під вікнами.

Віктор Анушкевичус живе в багатоповерхівці на Південному Бульварі. За його словами, щовечора, коли він о 23.00 вечора повертається з роботи додому, бачить людей, які під його вікнами зловживають алкоголем. Не все так трагічно, якби ті ж самі п’яниці не заважали меру відпочити. «Я хочу виспатися!» - сказав міський голова.

Це був один із аргументів з вуст Віктора Андрюсовича на підтримку заборони продажу алкоголю в нічний час та відхилення протесту прокурора щодо відповідного рішення міської ради.

Нагадаємо, що міська рада відхилила рішення прокурора, але через те, що рішення «Про впорядкування продавжу пива, алкогольних і слабоалкогольних напоїв в роздрібніймторговельній мережі міста» потребувало удосконалення, депутати вирішили це рішення відправити на доопрацювання у відповідну депутатську комісію.

http://firtka.if.ua/

Share