Видання "Успішна жінка України" відзначило трьох прикарпаток

Наприкінці минулого року побачило світ третє видання інформаційно-видавничого проекту "Успішна жінка України".До цьогорічної книги увійшли історії успіху 100 жінок, які працюють у різних сферах громадського життя — державному управлінні, бізнесі, медицині, науці, спорті й культурі. Цим виданням продовжили започатковану у 2009-му серію "Успішна людина — сильна країна", в якій розміщено матеріали про жінок, успішних не лише у своїй галузі, а й прекрасних душею, позитивних.

 

Книжка "Успішна жінка України" представляє 100 історій успіху. Збірка має кілька частин — успішна жінка в політиці, державному управлінні та громадському житті, в бізнесі, в юриспруденції та аудиті, в науці та освіті, в медицині, в мистецтві, культурі та спорті, інформує ОДТРК.

Серед них — три наші краянки: княгиня хутра, заслужений працівник легкої промисловості, заслужений раціоналізатор України, засновник «Дизайн-студії Марії Волосовської», доцент Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Марія Волосовська; голова косівського села Яворів, відомого осередку гуцульського народного декоративно-прикладного мистецтва Катерина Шкрібляк та відома на Косівщині суспільно-громадський діяч, голова Громадської ради краю, заступник директора НПП Гуцульщина Анастасія Костюк.

http://firtka.if.ua

Share