На Різдво в Україні буде холодно

Після потепління на Різдво в Україну прийдуть морози, повідомили журналістам в Українському гідрометеорологічному центрі.3 січня очікується слабкий мокрий сніг, частково з дощем. У західних і північних регіонах України без опадів.

 

Як повідомив директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда на прес-конференції в середу, переважно в західних областях очікується посилення вітру до 15-18 м/с. Крім того, в цей період відбудеться підвищення температурного режиму. Температура вночі та вдень становитиме від -3 до +3.

Микола Кульбіда повідомив, що, починаючи з 7 січня, в Україну прийде прохолодне арктичне повітря. Із 7 по 9 січня слід очікувати посилення морозів.

Уночі температура повітря становитиме -3...-8 градусів. У північних, центральних областях та на півдні температура вночі знизиться до -10...-15, а найтепліше буде в західних областях, де вночі температура повітря становитиме -2...-7, а вдень буде близькою до нуля.

За словами директора Укргідрометцентру, зниження температури, яке спостерігатиметься у ці дні, триватиме весь наступний тиждень.

Морози посиляться на два-три градуси протягом 9-10 січня. У ці дні температура повітря сягатиме -10...-18 у північних, центральних і північно-східних областях.

Починаючи з 11 січня, в Україну прийде тепла повітряна маса.

Микола Кульбіда також зазначив, що там, де є сніговий покрив, зберігається ожеледиця на дорогах.

Share