Рішення міської ради про заборону продажу алкоголю в нічний час відправили на доопрацювання

Сесія міської ради Івано-Франківська розглянула протест прокурора Івано-Франківська щодо рішення сесії минулого скликання про заборону продажу алкогольних напоїв в нічний час – з 22.00 вечора до 8.00 ранку.

На думку прокурора міста Івано-Франківьска Володимира Янка, рішення сесії міської ради минулого скликання  «Про впорядкування продавжу пива, алкогольних і слабоалкогольних напоїв в роздрібніймторговельній мережі міста» потребує доопрацювання. Адже, відповідно до норм закону, міська влада повинна була узгодити це питання з суб’єктами приватного господарювання, а цього не було зроблено. До прикладу, в Львові і Києві відповідне погодження з підприємцями відбулося, тому там відповідне рішення про заборону продажу алкоголю в нічний час є законним і легітимним. Володимир Янко порадив депутатам не гарячкувати, внести зміни і доопрацювати рішення. «Це хороше рішення. Воно корисне і правильне. Але формально треба дотримуватися закону» - говорить він.

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус спитався в прокурора, чи буде законно, якщо міськвиконком забере ліцензії взагалі у всіх підприємців на торгівлю в нічний час після 22.00. Прокурор відповів ствердне «так». При такому майбутньому рішенню МВК, підприємці самі приходитимуть для узгодження роботи, а не влада йтиме до них. Така думка Анушкевичуса залишилася без уваги.

Після годинного обговорення «алкогольного» питання сесія міської ради вирішила відхилити протекст прокурора, натомість дане рішення внести на доопрацювання у відповідну комісію. «За» це проголосувало 37 депутатів.

 

Share