На Івано-Франківщині розробляють туристичний маршрут «Мистецька палітра Прикарпаття»

Днями відбулася поїздка робочої групи проекту «Мистецька палітра Прикарпаття» в Косівський район.На даному етапі реалізації проекту проводиться збір інформації та фотоматеріалів про діяльність майстрів народного мистецтва, що згодом буде розміщено у Інтернеті, а також опубліковано у буклеті і каталозі майстрів «Мистецька палітра Прикарпаття».

 

Члени робочої групи відвідали майстринь з ткацтва та ліжникарства у селах Пістинь, Яворів та Шешори. Жінки зацікавлені у розвитку власної справи, саме тому брали участь у семінарі-тренінгу, що вже проводився у рамках цього проекту в листопаді ц.р., та готові працювати з туристичними групами, проводити майстер-класи для туристів, окремі з них також мають можливість надавати послуги з проживання.

Ці майстрині будуть включені в маршрут «Мистецька палітра Прикарпаття», особливою родзинкою якого є село Яворів, що славиться як центр ліжникарства.

Наступна робоча поїздка запланована на 28 грудня 2012 року до Коломийського району.

Проект «Мистецька палітра Прикарпаття» впроваджується з червня 2012 року по березень 2013 року Регіональним туристично-інформаційним центром за підтримки Посольства Фінляндії в Україні та облдержадміністрації.

Основною його метою є інтеграція культури і народного мистецтва області у існуючий туристичний продукт регіону.

Share