НАСА стверджує, що кінець світу може бути миттєвим, але не обов'язково що в 2012 році

У Національному космічному агентстві скептично поставилися до ймовірності апокаліпсису 21 грудня 2012, а також спростували можливість загибелі людства найближчим часом через зіткнення Землі з космічним тілом, повідомляє *CensureBlock*.

 

Фахівці з НАСА не втомлюються повторювати, що чутки про кінець світу 21 грудня викликані неправильним трактуванням календаря майя. Офіційний представник НАСА заявив, «що якщо кінець світу і станеться одного разу, навряд чи ми дізнаємося про нього заздалегідь. Швидше за все, він відбудеться непередбачувано і швидко».

У той же час вчені запевнили, що якби Землі загрожувало зіткнення з гіпотетичною планетою Нібіру або яким-небудь іншим космічним тілом, то астрономи дізналися б про це заздалегідь. Також вчені нагадали, що за календарем майя 21 грудня пов'язано не з «кінцем світу», а з початком нової епохи.

Разом з тим в інтернеті з'явилося спростування групи дослідників анонсованого "Кінця світу-2012". Вони стверджують, що сказати напевне про Кінець світу саме на заявлену дату 21.12.12 апріорі нічого неможливо. Навіть з відомого календаря майя - єдино певною інформацією є та, що кінець циклу "П'ятого Сонця" (чи є це кінець світу - зовсім не факт) станеться в День Зимового сонцестояння. Проте, календар майя немає певної відповідності до сучасного християнського літочислення. Отже, цілком вірогідно, що кінець циклу може припадати не на 2012 рік, а й на Зимове сонцестояння одного з наступних років - 2013, 2014 чи, скажімо 2017-го...

2012-й рік - це лише одна з версій прочитання кінця Календаря майя.

Share