З нагоди 19-ої річниці Збройних сил України чимало військових Прикарпаття отримали медалі «За сумлінну службу», подяки Міноборони України, відзнаки облдержадміністрації та обласної ради


6 грудня відзначається день Збройних сил України. Сьогодні з нагоди свята військовослужбовців Прикарпаття та армійських ветеранів в обласній філармонії вітали представники обласної влади, духовенства, громадськості.


«Бути військовим – це почесно, - зазначив у своєму вітальному слові заступник голови облдержадміністрації Василь Брус. – На жаль, наші Збройні сили ще не мають такого розвитку, як армії європейських держав. Однак, я глибоко переконаний у тому, що Глава держави, уряд, які активно реформують економіку країни, вживатимуть конкретних заходів для модернізації українського війська, поліпшення соціально-побутових умов військовослужбовців».

Згадуючи найцікавіші моменти власної армійської служби, привітали захисників Вітчизни перший заступник голови обласної ради Василь Гладій та Івано-Франківський міський голова Віктор Анушкевичус. Вони побажали людям у військовій формі «реалізовувати свої знання та вміння лише в мирній обстановці», успіхів, вирішення усіх проблемних питань, яких в армії накопичилося чимало.

На честь 19-ої річниці Збройних сил України чимало військовослужбовців краю нагородили медалями «За сумлінну службу», подяками і грошовими преміями Міністерства оборони України, відзнаками облдержадміністрації та обласної ради, грамотами і преміями від Івано-Франківського міського голови.

http://www.if.gov.ua/

Share