Гірсько лижний курорт Буковель розпочав зимовий сезон

Туристичний курорт “Буковель” розпочав ювілейний 10 сезон. Щойно випав сніг, як тисячі українських та закордонних туристів з’їхались до улюбленого місця на Прикарпатті, щоб погасати засніженими схилами на фоні мальовничих пейзажів, інформує Телеканал 24.

 

Нового сезону, розповідають гірськолижники, чекають з нетерпінням, тому готуються заздалегідь.

”Готувались яким чином? Регулярно відвідували сайт, дивились картинки зі снігом. Побачили сніг, що хороша погода…захотілося”, - каже Наталя.

”Ми даємо цілий спектр відпочинку, який фактично є сімейно орієнтованим. На даний момент ми можемо забезпечити відпочинок цілий рік. Ми є всесезонний курорт”, - каже представник гірськолижного курорту “Буковель” Володимир Юзюк. Щосезону “Буковель” приймає до 15 тисяч гостей. В межах туристичного курорту - 53 кілометри гірськолижних трас різної складності, що розміщені на 5 горах.

В “Буковелі” працюють готелі, медичний та спа-центри, лижна школа та 14 прокатних пунктів гірськолижного спорядження. Втім і це в удосконаленні інфраструктури не межа. ”В цьому сезоні ми основну увагу приділили розвитку інфраструктури, як внутрішньої, так і зовнішньої. Невдовзі відбудеться відкриття нової траси. Що дозволить зробити доїзд наших гостей комфортнішим”, - каже представник гірськолижного курорту “Буковель” Володимир Юзюк.

http://firtka.if.ua/

Share