Майдан розколотий. Підприємці не можуть скоординувати свої дії

Майдан розколотий. Підприємці не можуть скоординувати свої діїЯк заявив представник координаційної ради Руслан Скала, людина, яка оголосила з трибуни Майдану про накладене вето на Податковий кодекс, не має до них жодного стосунку. «Це людина Януковича, ми взагалі не знаємо, як він сюди проліз», - стверджує Скала.

При цьому більшість учасників Майдану в один голос заявляють, що всі виступи на сцені повністю контролюються координаційною радою Оксани Продан. Прохід до сцени закривають близько 12 молодих людей спортивної статури, які заявили, що їх сюди поставили охороняти порядок. Підприємці вже зрозуміли, що їх обдурили, і не було рішення з приводу накладення вето на Податковий кодекс. Руслан Скала заявляє, що завтра підприємці планують повторний похід на Верховну Раду. У свою чергу, представники координатора акції протесту підприємців Олександра Данилюка, яким вдалося прорватися на сцену, заявили про те, що планують зібрати в понеділок не менше тисячі осіб на Майдані і піти пікетувати Верховну Раду. Серед підприємців вже немає єдності, і вони не можуть скоординувати свої дії.
Відзначимо, фахівці стверджують, що салют, який був сьогодні на Майдані на честь «ветування Податкового кодексу», готується не менше 12 годин. З чого можна зробити висновок, що до "святкування вето» почали готуватися заздалегідь. Нагадаємо, раніше «Багнет» писав про те, що Верховна Рада прийняла проект Податкового кодексу з президентськими поправками документа.
http://franuk.com/news
Share