На вулицях Івано-Франківська встановили камери спостереження

У спальних районах Івано-Франківська телекомунікаційна компанія «U-Team» встановила 6 відеокамер в межах соціального проекту «Безпечне місто». Про це повідомив керівник телекомунікаційної компанії Тарас Гурик.

За його словами, компанія не має жодного комерційного зиску з реалізації цього проекту і готова надати свої мережі для підвищення безпеки у місті.

Фахівці компанії "U-Team" встановили відеокамери на фасадах багатоповерхівок не нижче другого поверху, щоб запобігти їх крадіжкам. Відеосистема облаштована інфрачервоними приладами, що дозволяє вести спостереження 24 години на добу.

"Відповідно до наших опитувань, зі 100 мешканців міста, які живуть у тих районах, де встановлена система відеонагляду, лише двоє дали негативний відгук про відеоспостереження", - повідомив Тарас Гурик.

Наразі компанія готова до співпраці у цьому напрямку і з владою, і з правоохоронцями.

За словами начальника відділу громадського порядку ГУ МВС в області Олександра Петрика, відеоспостереження допомагає відслідковувати факти порушення правопорядку.

Нині правоохоронці мають доступ до 172-х відеокамер спостереження в області. В обласному центрі міліція бачить потребу у встановленні ще 18 відеокамер у спальних районах. Водночас, у разі залучення Івано-Франківська до "Євро-2012", міліція рекомендуватиме владі виділити кошти на встановлення таких відеокамер у центральній частині міста, парковій зоні та у місцях проживання туристів.

Share