Жителів Івано-Франківська мучить одне запитання: міська рада грошей на озеленення міста не має, то чому ж дає дозвіл на викорчовування повних сили дерев?

В редекцію інформаційного порталу West-info.if.ua прийшов лист, точніше крик душі в якому йдеться. Жителів Івано-Франківська мучить одне запитання: міська рада грошей на озеленення міста не має, то чому ж дає дозвіл на викорчовування повних сили?

 

Забудова міста триває і у багатьох випадках викликає обурення у тих, для кого це, здавалося будується , у Івано-Франківців. Бо часто руйнуються зелені зони, дітям та старшому поколінню ніде відпочити.!8 квітня 2012 року обурено клекотав район, який з давніх-давен називають у народі Каспирівка (вул. Миру та Івана-Павла II): оздоровчий центр «Арніка», який проголошує, що бореться за здоровий спосіб життя,розпочав руйнацію скверика. Вчора викорчовувались у шаленому темпі кущі та дерева, і перед жителями будинків Миру № 90, Миру № 88, Івана-Павла №4 постала проблема втрати зеленого оазису в їхній і так надзвичайно маленькій прибудинковій зоні.

До обурених жителів  прибули депутати Гнатів Андрій та Адамович Сергій , які активно включилися у вивчення даного питання і обіцяли допомогти у збереженні скверика.

А жителів міста мучить одне запитання: міська рада грошей на озеленення міста не має, то чому ж дає дозвіл на викорчовування повних сили дерев?

Очевидо міський голова Івано-Франківська так зайнятий футболом, що про свої посадові обов’язки геть забув.

Share