Чи святкуватиме В.Янукович різдвяні свята в Карпатах?

У президентській резиденції "Синьогора", що в селі Гута Богородачанського району, активно ведуться ремонтні роботи.
За словами місцевих мешканців, повідомляє видання «Коментарі», на території резиденції знесена літня альтанка і на її місці побудована капличка. Також, за словами очевидців, проводиться ремонт у внутрішніх приміщеннях центральної будівлі.

Численна бригада дорожників із найсучаснішою технікою проводить капітальний ремонт автошляху до резиденції. Дорожники працюють навіть у вихідні.

В Держуправлінні справами зазначили, що ремонт президентської резиденції був запланований вже давно. Проте джерело в Держуправлінні не змогло уточнити, чи виділяються на ці цілі бюджетні кошти.

Відновлення ремонтних робіт в "Синьогорі" може означати плани Віктора Януковича провести дні Різдвяних свят у Карпатах.

Нагадаємо, що резиденція "Синьогора" була збудована для Президента України Леоніда Кучми в 2001 році. Загальна площа приміщень - 5 тис. кв. м. Резиденція належить до Державного управління справами. Тут з початку 2000-х традиційно проводять зимову відпустку Президенти України. Споруда має три поверхи і підземні приміщення із SPA-комплексом, фойє з зеленими колонами й мармуровою підлогою, бібліотека з галереями, масивні люстри і каміни. На території - ставки з фореллю й вертолітний майданчик.

http://www.gk-press.if.ua
Share