Олександр Шевченко стверджує, що міська рада тримає «Скорзонеру» на «короткому повідку»

Вже доволі давно в Івано-Франківську тривають дискусії щодо майбутнього ПФК «Прикарпаття». Неодноразово на сесії слухалося питання невиконання фінансових зобов’язань співвласником й головним інвестором футбольного клубу ТОВ «Скорзонера».

Проте, поки що все залишається без змін.

За словами очільника Івано-Франківська, міська рада реалізувала всі необхідні умови договору з інвестором, втім, останній не поспішає виконувати домовленості зі свого боку.

А тому, на одній із сесій міської ради Віктор Анушкевичус оголосив депутатам про те, що, на разі, триває переговорний процес з новим інвестором і футбольний клуб матиме шанси на продовження існування.

Сьогодні ж директор фірми-інвестора Олександр Шевченко озвучив свою точку зору на проблему.

«Скорзонера» завжди хотіла розвивати український футбол. І буде його розвивати. Просто міська рада має виконати свої зобов’язання й передати землю у власність спільної організації ПФК «Прикарпаття. Якщо міська рада виконає це зобов’язання, а не буде нас тримати на якомусь короткому повідку, то ми будемо фінансувати не тільки команду, але й реконструкцію стадіону. Думаю, що в найближчі кілька місяців стадіон буде закінчений в тому мінімумі будівельних робіт, що зараз ведуться, і зможе безпечно приймати людей», - розповів Шевченко.

firtka.if.ua

Share