У центрі Івано-Франківська транслюватимуть фільми про Голодомор

27 листопада в Івано-Франківську відбуватимуться заходи на відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів, який щороку відзначається в Україні кожну четверту суботу листопада. Цього дня в Івано-Франківську вивісять державні прапори з траурними стрічками та встановлять обмеження на проведення розважальних заходів.

На світлодіодних екранах, що розташовані на площі Ринок, Вічевому майдані, площі І.Франка впродовж дня транслюватимуться відеофільми «Хлібна гільйотина», «Голод 33-го», «Незнаний голод», відеокліп «Свіча», - повідомили у прес-службі Івано-Франківської міської ради.

27 листопада 2010 року о 16.00 на Вічевому майдані відбудеться віче-реквієм та скорботна хода за маршрутом: Вічевий майдан – вул.Незалежності – Меморіальний сквер.

27 листопада о 16.45 духовенством різних конфесій буде відслужена панахида біля Хреста жертвам репресій, що у Меморіальному сквері.

27 листопада 2010 року о 16.00 усіх мешканців міста запрошуємо приєднатись до загальнонаціональної акції пам’яті «Запали свічку», запаливши і виставивши у вікні свічку на вшанування пам’яті жертв голодоморів.

27 листопада 2010 року о 18.00 в обласному музично-драматичному театрі відбудеться тематична вистава «Ігри імператорів».

Share