Чи з власної волі яремчанські ялинки вистрибують з вікон?

Днями довелося побачити досить цікаву та неймовірну картину. Біля однієї із яремчанських багатоповерхівок невеличка ялинка «зависла» у повітрі… Скажете, що це нереально, а я скажу - реально, аж занадто. Справа в тому, що «допомогла» зависнути цьому новорічно-різдвяному аксесуару його колега, черешня, яка й затримала бідолашне деревце на своєму гіллі.

Залишається одне питання: чому ця ялинка опинилася на черешні? За однією з версій зимову красуню щось не влаштувало у квартирі «своїх власників» і вона, знявши з себе весь «одяг» (новорічні іграшки, дощик, гірлянди…), викинулась у вікно. Добре, що поруч була черешня, яка й прийняла на себе бідолашне дерево з суїцидними намірами.

А якщо серйозно, то це елементарне недбальство мешканців четвертого або п’ятого поверху (судячи по висоті та траєкторії польоту). Тож люди, щоб особливо себе не обтяжувати «марною» тратою часу, яка піде, щоб знести ялинку до смітника (який, до речі, знаходиться в цьому ж під’їзді), просто звільнили себе від зайвих клопотів і викинули ялинку у вікно. Немає ялинки в квартирі - немає проблем. Тільки залишається риторичне питання: а хто її звідти буде знімати?

Є надія, що прийде весна, яка цвітом та листям замаскує деревце на черешні. А там глянь - і літо нагородить дерево-рятівника смачними плодами, за якими на черешню вилізе місцева дітвора і зніме бідолашну ялинку… А може після публікації все ж таки, ті, хто це зробив, стягнуть та утилізують її.

Наш кор.

Share