Обвал будинку в Івано-Франківську – це не надзвичайна ситуація

 

Обвал перекриття в будинку № 16 по вулиці Січових Стрільців в обласному центрі Прикарпаття не підпадає під класифікацію «надзвичайна ситуація».Про це повідомив сьогодні, під  час оперативної наради у Івано-Франківського міського голови начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківського міськвиконкому Юрій Щочкін.

З його слів, відповідно до єдиного державного класифікатора про надзвичайну ситуацію можна говорити лишень тоді коли є людські жертви, а відтак, суботній обвал будинку можна класифікувати лишень як подію, пише бріз.

В свою чергу міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус вбачає в цьому лишень позитив, бо ж на всю Україну прозвучала інформація про оперативні та злагоджені дії івано-франківських рятувальників та комунальників з ліквідації наслідків пригоди та про те, що все обійшлося без жертв, а три особи, які опинились під завалом, не отримали, зі слів мера, жодної подряпини.

Як повідомив Віктор Анушкевичуса при міськвиконкомі створена комісія спеціальна комісія, яка розслідуватиме причини падіння будівлі. Паралельно власне розслідування проводить прокуратура.

http://firtka.if.ua

Share