Два етапи кубка Європи з фристайлу в Буковелі виграв івано-франківець Сергій Лисянський (фото)

Учора в Буковелі завершився великий уїк-енд європейського фрістайлу. Тут відбулися відразу два етапи континентального кубка з лижної акробатики, в якому брали участь більше тридцяти фрістайлістів з Казахстану, Швейцарії, Білорусі, Великобританії та Україні.

Незважаючи на відсутність у складі нашої збірної групи лідерів, всі чотири золоті нагороди залишаться в Україні.

Надія Діденко та Сергій Лисянський з Івано-Франківська виграли обидва етапи кубка Європи, ще одна срібна медаль у Ольги Полюк і «бронза» Надії Мохнацької.

Заслужений тренер України Юрій Кобельник пояснив ситуацію:

- Після повернення з етапів кубка світу, які проходили в Канаді та США, захворіли наші лідери - Оля Волкова і Саша Абраменко. У Буковелі від них буквально не відходили лікарі. Цей етап кубка Європи довелося пропустити. Зате сподіваюся, що до найближчого етапу кубка світу в Австрії вони поправляться. Що стосується третього миколаївського фрістайлісти Миколи Пуздерко, то він тільки-тільки відновився після травми, отриманої за океаном. Тим не менш, вийшов на трамплін в Буковелі, зайняв шосте місце, хоча для нього це не показник. А переміг тут, Сергій Лисянський, для якого шлях у фристайл починався в Миколаєві.

- У ці ж вихідні проходив етап кубку світу в Китаї. Українці туди не заявлялися?
- У наші плани ці змагання не входили. До речі, від цього етапу відмовилися сильні фрістайлісти з інших країн. Адже дуже складно спочатку виступати в Америці, потім відразу летіти в Китай, а звідти до Європи. Врахуйте, що окрім проблем з акліматизацією, багато збірні враховують і свої фінансові можливості.

- Пропущений етап кубка світу, здається, не вплинув на позиції миколаївців в загальному заліку.
- Так, Ольга Волкова, як і раніше, займає третє місце, поступаючись лідерам китайської збірної - Сю Ментала і Шуанг Ченг. Олександр Абраменко йде 14-м, Микола Пуздерко - 31-м.

- А що далі?
- Під вівторок відлітаємо на етап кубка світу в Австрію. Він відбудеться 17 лютого в Крайшберге, 25 лютого пройде етап кубка в Мінську, і два березневих старти в Москві і норвезькому Міркдален-Восс. Тоді й буде визначено володарі малого «кришталевого глобуса».

Етап кубка Європи. Буковель.11 лютого. Чоловіки.
1. С. Лисянський (Україна) - 170,00. 2. Д. Іслер (Швейцарія) - 158,00. 3. Д. Глушков (Білорусія) - 153,50 ... 8. Н. Пуздерко (Україна, Миколаїв) - 128,00. Всього 24 учасника.

Жінки. 1. Н. Діденко (Україна) - 118,00. 2. Д. Арапбаева (Казахстан) - 109,00. 3. Н. Мохнацького (Україна) - 105,00. 9 учасниць.

Етап кубка Європи. Україна (Буковель). 12 лютого.
Чоловіки. 1. С. Лисянський (Україна) - 172,00. 2. Д. Глушков (Білорусія) - 167.44. 3. Д. Іслер (Швейцарія) - 165,56 ... 6. Н. Пуздерко (Україна, Миколаїв) - 149,20. Всього 24 учасника.

Жінки. 1. Н. Діденко (Україна) - 156,84. 2. О. Полюк (Україна) - 150.24. 3. А. Романовська (Білорусія) - 124.21. 9 учасниць.

 

http://firtka.if.ua

 

 

Share