В Івано-Франківську під час "Євро-2012" діятиме фан-зона

Минулого тижня відбулась зустріч міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса з представниками компанії, яка облаштовуватиме фан-зону в Івано-Франківську під час футбольного чемпіонату «EURO 2012» у рамках проекту «ФАН ТРИБУНА «ДАВАЙ РАЗОМ!».

Проект передбачає співпрацю щодо організації масових заходів в період фінальної частини Євро-2012 з метою популяризації футболу, здорового способу життя, розширення міжкультурних зв’язків та популяризації сімейних цінностей.

В ході зустрічі було досягнуто домовленості щодо місця розміщення фант-зони в Івано-Франківську, яким стане територія біля стадіону «Рух» в районі вулиці Чорновола.

Результатом зустрічі стало підписання меморандуму, в якому сторони закріпили намір щодо подальшої співпраці з організації та проведення заходу.

Договір щодо взаємних зобов’язань міської влади та представників компанії, що встановлюватиме і обслуговуватиме фан-зону, буде підписаний після надання відповідного дозволу Державною службою молоді і спорту України, а також затвердження нею переліку орієнтовно з 12 міст України, в яких будуть облаштовані фан-зони.

http://firtka.if.ua

Share