Другий Всеукраїнський фестиваль барбекю в Буковелі

24 грудня 2011року в гірськолижному курорті «Буковель» відбудеться Другий Всеукраїнський фестиваль барбекю.Завдання, яке обумовлює програма Фестивалю, - приготування найбільшої в світі «їстівної» картини - барбекю! Тому до участі у творчому процесі запрошуються шеф-кухарі ресторанів, які знаходяться на території гірськолижного курорту. Планується, що в конкурсному змаганні братимуть участь ресторани: «Козачок», «Lucky Bull», «FreeStyle», «Фільварок», «Грибна хата», «Курінь» - та команда відпочиваючих туристичного комплексу.

Хто переможе – вирішить компетентне журі. Але вже сьогодні відома доля самої картини - після нагородження переможців та масового фотографування біля рекордної картини, її просто…з’їдять всі бажаючі!

Рекорд найбільшої картини – барбекю буде зафіксований компетентним журі та увійде в «Книгу рекордів ТК«Буковель»».

Призи переможцям і призерам чемпіонату з барбекю надаються компаніями – співорганізаторами Фестивалю - ТК «Буковель», ТМ «Гріллі», ТМ «Хортиця».

Для участі в конкурсі необхідно подати Заявку за формою:
- назва команди,
- девіз команди,
- назва ресторану,
- прізвища, імена учасників,
- прізвище, ім’я капітана команди (шеф-кухаря),
- контактний телефон капітана команди -
та надіслати її до 21.12.2012 р. за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кожній команді будуть видані продукти, необхідні для приготування барбекю. Можна додатково використовувати в приготуванні картини – барбекю власні продукти та соуси.

Крім конкурсної програми, на глядачів та учасників фестивалю чекає цікава концертно – розважальна програма.

Будемо раді кожному, хто приєднається до нас 24 грудня 2011 року. Свято розпочнеться о 13.00 год. на майданчику біля Новорічної ялинки (витяг №2, кафе «Бугіль»).

Share