Левко Лук’яненко в Івано-Франківську репрезентував свою нову книгу

Багатолітній політв’язень радянських тюрем і таборів, колишній народний депутат України, засновник Української республіканської партії, Герой України, письменник Левко Лук’яненко в Івано-Франківську репрезентував свою нову книгу "Де ти, доле України?", повідомляє УНН.

Як повідомив у своєму виступі автор, вона "присвячується івано-франківцям, які дали мені можливість стати державним діячем і долучитися до проголошення Незалежності України".

Л.Лук’яненко зазначив, що мета його літературної творчості – "хохлів і малоросів зробити українцями". Нова книга має 266 сторінок і складається з 5 глав.

Нагадаємо, Л.Лук’яненка у березні 1990 року обрали депутатом Верховної Ради України І скликання від Залізничного виборчого округу №196 Івано-Франківської області. Він - автор Акта про Незалежність України 24 серпня 1991 року, балотувався на посаду Президента України. Автор книг "Що далі?" (1989), "Сповідь у камері смертників" (1991), "Народження нової ери" (1997), чотиритомного видання про 15-річне ув’язнення "З часів неволі".

УНН
Share