Над Івано-Франківськом два дні літатимуть бойові винищувачі

Сьогодні, 23 листопада, в Івано-Франківську на базі 114 бригади тактичної авіації розпочались широкомасштабні навчання з вильотами винищувачів МІГ-29.

Навчально-бойові вильоти МІГів триватимуть два дні. Про це повідомили в Західному регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України.

Головною метою навчань є виконання планів льотної підготовки 2010 року екіпажів винищувальної авіації. За словами заступника командира бригади з льотної підготовки підполковника Сергія Васильєва, буде виконано дві льотні зміни, під час яких заплановано понад сорок вильотів винищувачів.

На ці навчання прибули також вісім льотчиків-винищувачів з 204-ї бригади тактичної авіації, яка дислокується у Бельбеку (Автономна Республіка Крим). За задумом, всі вони мають відновити навички польотів у складних умовах та набути досвід польотів над іншою територією.

За планом навчань, вильоти плануються як вдень, так і вночі. В польотах будуть брати участь досвідчені пілоти. Молоді лейтенанти наразі знаходяться у Миколаєві, де вже два місяці тривають курси зі "становлення їх на крило".

Нині на кожного льотчика 114-ї бригади тактичної авіації припадає в середньому 8 годин перебування у повітрі.

http://www.zaxid.net/newsua/

Share